czwartek, 11 czerwca 2009

WISLOSTRADA - Audio-Video journey through the galaxy

Zeszłoroczny desant na Cypel Czerniakowski przeszedł do historii. Skąpani w rzęsistym deszczu długo stawialiśmy opór ziemiańskiej przyrodzie. Tym razem lądujemy wcześniej i budujemy prawdziwą bazę, oprócz sporego nagłośnienia - 3 ekrany i 3 projektory oraz duuuźy namiot. Jesteśmy przygotowani na kaźde warunki atmosferyczne, a artystycznie teź jest na co ostrzyć sobie pazurki.

Oprócz tzw zarządu w pełnym składzie - czyli Elizy, Dipa i bshosy zdecydowaliśmy się poprosić o wsparcie bliskich naszemu sercu przedstawicieli galaktyki Freude am Tanzen - swojskich jak malo kto - Wighnomy Bros. To artyści wymykający się jakimkolwiek klasyfikacjom - doskonali producenci i DJ'e, ekstatyczni performerzy. Zaangaźowani politycznie i ekonomicznię przyjadą do nas bezpośrednio po swoim występie na Detroit Electronic Music Festival, a przed występami na min. Fusion, Love Family Park czy SMS
Nie bede sie zbytnio rozgadywal - dawno ich nie bylo - teraz wracaja. Ich jedyne wystepy w naszym kraju stały się legendarne. Pomysl na siebie mają taki, ze robia zawsze to, na co wlasnie maja ochote. W Detroit wygladalo to tak :

i mimo , ze to tanie granie na patriotycznych uczuciach Amerykanow - ciagle robi wrazenie , Jak widac garderoba sceniczna byla nie do konca pelna, za to obaj nadrabiaja tuszą i włosami.

i udalo im sie wyciagnac z tlumu to co najlepsze :


Te filmy i rewelacyjny nowy Vakant oraz remixy, które powoli pojawiają się na rynku pokazują w jak dobrej formie "Bracia z Jeny" wracają na światowe salony. U nas grają od 2-giej do końca (czyli raczej 8 niz 6 ). A przed nimi wystąpi Jacek Sienkiewicz.

W zeszłym roku zapowiadaliśmy go z nowym albumem, tymczasem artysta zwlekał i zwlekał i album ten ukazuje się w przededniu dzisiejszej edycji "WIsłostrady". Tak więc aby tradycji stało się zadość - prosto z galaktyki Recognition przybędzie do nas aby przedstawić swój świeźutki album - "Modern Dance".

Duźo jeździ promując swoje najnowsze wydawnictwo - jest w raczej szczytowej dyspozycji :


Wszyscy artyści wystąpią pomiędzy 3 ekranami i światłem z 3 projektorów, aby uzyskać prawdziwie galaktyczny efekt. Video Art zaprezentuja PaniK z Warszawy i Caps Look z Krakowa. Wsparcia udzielą zwycięzcy konkursów - w kategorii video duet Imzen Forman Fellowship, za deckami stanie zaś DJ Qbs.

20.06.09

WIGHNOMY BROS (FAT, Germany)
Jacek SIenkiewicz (Recognition) - live
eli (detroitZDRoJ)
dr Dip (detroitZDRoJ)
bshosa (detroitZDRoJ)
+
qbs (konkurs)

Video - PaniK + Kaps + Imzen Forman Fellowship (konkurs)

http://www.wighnomybros.de
http://www.recognition.pl
http://www.myspace.com/detroitzdroj
http://www.detroitzdroj.blogspot.com
http://www.myspace.com/elizakrakowka
http://www.myspace.com/bshosa
http://www.myspace.com/qbsfullcurve

wislostrada,detroitZDRoJ,detroitzdroj,wighnomy bros,sienkiewicz,bshosa,dip,eli

WWW.WISLOSTRADA.COM

click for TICKETS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz