piątek, 4 grudnia 2009

1212 My Bday bAsh with Joris Voorn @ 55

Kontynuujemy tradycję zapraszania holenderskich twórców elektroniki na grudniowe urodziny bshosy. Po 2000 and one i Ionie Ludwigu nadszedł czas na największą niezależną gwiazdę z kraju Beneluxu - Jorisa Voorna.

Joris Voorn muzyką elektroniczną zajmuje się od końca lat 90tych .Już jego debiut producencki przypadający na 2000 rok zjednał mu support największych w branży - Carla Craiga, Laurent Garniera, DJ Rusha czy Technasii. Obydwa albumy firmowane jego nazwiskiem wydany dla SINO "Future history" (2003)i dla wlasnego Green "From a deep place" (2006) zawierały prawdziwe światowe hity. "Incident" i "MPX309" nie tylko były grane przez większość DJów, ale też zdecydowanie poszerzały granice gatunków. Dzięki lekkości w konstruowaniu dynamicznych bitów i wyczuciu melodii z łatwością jednoczy techno, house i electro nadając im przyswajalny, ludzki wymiar, nie ujmując przy tym nic z taneczności. Oprócz doskonałych umiejętności autorskich Joris cieszy się sławą doskonałego remixera. Sebo K, Jimpster, Who's who, Jerome Sydenham, Len Faki, Paul Kalkbrenner, Justin Berkovi, Slam czy Kevin Sunderson to tylko niektórzy, z wielkich, ktorzy prosili Holendra o remix.

Jako DJ performer zasłynął po raz kolejny wydając w zeszłym roku dwupłytowy mix Balance, na którym to zmixował ponad 100 utworów różnych stylów muzycznych przenosząc swoją profesję na całkiem inny poziom percepcji. Regularnie grywa na największych światowych festiwalach i w klubach na wszystkich kontynentach. Jego styl ewoluuje wraz ze światowymi trendami, a on pozostaje w ciągłej podróży - z Amsterdamu do Nowego Jorku, przez Detroit, Chicago, Bogote, Buenos Aires, Sao Paulo, Melbourne, Tokio, Hong Kong, Pekin, Bombaj,Tel Aviv, Paryż, Londyn, Moskwę ... a teraz i Warszawę Jako nieustającą inspirację wymieniają go min. DJ Hell, Dave Clark. Sven Vath, Dubfire, Pete Tong, John Digweed, Carl Cox, Danny Howells, Francois K, Carl Craig i wielu wielu innych.

Poprzedni rok na światowych parkietach upłynąl pod znakiem "Let's go juno" i jego remixu Magnolii, ten to zdeccydowana dominacja "Sweep the floor" i remix "Beach kisses" Jego występ na tegorocznym Audioriver zjednał mu rzesze nowych fanów, jednak to właśnie w małym klubie Joris może pokazać pełnie swoich możliwości.

Support gościowi wieczoru udzielą obok świętującego urodziny bshosy duet Pol_On, przedstawiciele galaktyki ZDRoJ - Piroman i dr Dip oraz Recognition - Mic Ostap i Mo.

Zapraszamy !12.12 detroiZDRoJ & Miller Fresh Sound pres Joris Voorn

line up :

JORIS VOORN (Sino, Green/ /NL)

Pol_On (Freerange)
bshosa & Piroman aka MILF (detroitZDRoJ)
Mo & Dr Dip aka ACID GRINGOS
Mic Ostap (Recognition)

start 22, entry 20/25
presale : http://www.muzikanova.pl

http://www.jorisvoorn.com/

http://www.myspace.com/jorisvoorn
http://www.detroitzdroj.blogspot.com
http://www.myspace.com/bshosa
http://www.myspace.com/milfoff
http://www.myspace.com/detroitzdroj
http://www.myspace.com/polonmusic
http://www.myspace.com/djmicostap

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz