czwartek, 7 stycznia 2010

1601 carnivalZDRoJ @ 55 - circus, masque, public ... celebration


Po grubych jesiennych bookingach zakonczonych największą imprezą w historii 55 z udziałem Jorisa Voorna nadszedł czas na powrót do tradycji (świeckiej, a jakże) promowania talentów przyszłości. Ponieważ jednak nie chcemy nudy - karnawałowo postawiliśmy na eklektyzm i zróżnicowane brzmienia.

Głowny gość wieczoru to Angol z Berlina - Ed Davenport - jedna z najgorętszych postaci na europejskiej scenie. Mimo młodego wieku po stronie osągnięć może sobie zapisać wydawnictwa dla min. Liebe Detail, Vidab czy Gumption. Charakterystyczny styl , wyczucie parkietu i kunszt producencki sprawiły, że w krótkim czasie z requestami o remix dla swoich wytworni zwrócili się do niego min. Sven Vaeth czy John Digweed a kontrakt płytowy z Poker Flat zaoferował sam Steve Bug. W tej chwili świat i playlisty największych w branży obiegają wydawnictwa i remixy dla Vidab, Cocoon czy Bedrock, a Ed regularnie grywa w calej Europie nie omijając Panoramabar czy Fabric. W Warszawie zagra DJ set, podrozując zarówno po głębokich, jak i wybuchowych odmianach house i techno.

promoDOWNLOADclickDrugi z gości odwiedzających galaktykę pochodzi z Myslowic, ale wydaje w .... Detroit. Kuba Sojka, bo o nim mowa dostąpił zaszczytu podpisania kontraktu z legendarnym Matrix Records.Pierwsza EPka jego autorstwa dlugo utrzymywala sie w czolowce chartów, a w drodze juz drugie wydawnictwo dla tej wytworni. House, techno, deep, dub, acid - wszystkie te style mozna odnalezc w jego oryginalnych, umuzykalnionych live actach - prawdziwych podrozach w nieznane. Specyficzne, bogate podejście do dźwięku czyni z niego artyste wyjątkowego, ułatwia wypełnianie muzyki kolorem i uczuciami.

Kuba Sojka PROMOMIX.Live act by Kuba Sojka

Wsparcia naszym wyjątkowym gościom udzieli detroitZDRoJ crew z Dr Dipem i bshosą na czele. Przebrani czy nadzy, pijani czy trzeżwi, zdołowani czy roześmiani - przybywajcie na karnawal w stylu ZDRóJ!.

16.01 carnivalZDRoJ circus, masque, public ... celebration @ 55

Ed Davenport (Vidab, Liebe Detail, Poker Flat //Berlin)
Kuba Sojka (Matrix Records //Myslowice) - LIVE
Dr Dip (detroitZDRoJ)
bshosa (detroitZDRoJ)

+ very special guests

VJ Special

www.myspace.com/eddavenport
www.muzikanova.pl/news/Artysta-na-weekend-Ed-Davenport-wywiad/
www.myspace.com/kubasojkamusic
www.myspace.com/detroitzdroj
www.myspace.com/bshosa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz