poniedziałek, 15 lutego 2010

1902 True Loft Affair with Motor City Drum Ensemble


Kolejne prawdziwe loft party w 1500m2.

Dwie popularne marki warszawskiego życia nocnego: Club Collab i detroitZDRoJ wspólnie prezentują jedyny polski występ najgłośniejszego house'owego artysty ostatnich miesięcy, autora niezwykle popularnych singli i rozchwytywanego remiksera – Motor City Drum Ensemble.

Pod tym pseudonimem kryje się młody producent z niemieckiego Stuttgartu, który w nowatorski sposób rozwija dokonania takich artystów jak Moodymann czy Kerri Chandler. Brudne, głębokie, ciepłe, miejskie brzmienie to jego znaki rozpoznawcze. Wydana przez MCDE seria singli Raw Cuts to obowiązkowa pozycja dla fanów wyrafinowanego, undergroundowego house a każde z wydawnictw cyklu wyprzedawane jest “na pniu”. Artysta zaczynał od produkcji hip-hopowych i charakterystyczne dla rapu lat 90 brzmienie daje się usłyszeć i w jego “klubowych” produkcjach. Dziś podróżuje po całym świecie prezentując autorski miks disco, house i techno w nowojorskich loftach, modnych klubach Japonii i na europejskich festiwalach.

Motor City Drum Ensemble - Beats In Space - 11-08-2009 by R_co

Warszawski występ artysty to okazja do kontaktu z ambitną muzyką klubową mocno związaną z historią gatunku, tworzoną ze świadomością dorobku pionierów.

MOTOR CITY DRUM ENSEMBLE7 (Raw Cuts, Four Roses)

Club Collab x detroitZDRoJ

1500m2 do wynajęcia / Solec 18

http://1500m2.pl

1 komentarz: