sobota, 13 marca 2010

20.03 OMAR S @ 1500 m2DetroirZDRoj i Club Collab ponownie łączą siły, by dostarczyć warszawskiej publice dawki awangardowej muzyki tanecznej na najwyższym światowym poziomie.

Nasz marcowy gości stanowi zaprzeczenie blogowego hajpu, sezonowych trendów i koniunkturalizmu. Omar-S to surowe, industrialne bity, stanowcze sądy, lata praktyki w studio i za konsoletą najlepszych światowych klubów. 20 marca w 1500m2 będziemy mieli okazję zetknąć się oko w oko z legendą Detroit. Omara spokojnie można wymienić jednym tchem z J Dilla, Moodymannem czy Theo Parrishem jako znanego w świecie reprezentanta Motor City.

Każdy singiel wydany przez FXHE (wytwórnie prowadzoną przez tego producenta i didżeja) automatycznie staje się białym krukiem wśród wyznawców brzmienia łączącego surowe bity i soulową wrażliwość spod znaku Marvina Gaye czy Jacksons 5.

Didżejski talent Omara S potwierdza status, jaki zdobył jego miks w prestiżowej serii Fabric uznany przez Resident Advisor za miks roku i jeden z najlepszych odcinków cyklu w ogóle.Warto dodać, że nasz gość dosyć ostrożnie podchodzi do zagranicznych bookingów grając tylko tam, gdzie widzi odpowiednie miejsce dla reprezentowanego przez siebie brzmienia. Tym milej nam, że będzie on gościem Detroit ZDRój i Club Collab przenosząc 1500m2 na kilka godzin do “silnikowego miasta”.


20.03 detroitZDRoJ @ ClubCollab pres OMAR S @ 1500 m2

OMAR S (FXHE/ Detroit)
dr dip, piroman & bshosa (detroitZDRoJ)
Club Collab
Mo (Recognition) & Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)

start 21, entry 15/20 BILETY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz