piątek, 5 marca 2010

2003 - the sound of tomorrow

Dwie popularne marki warszawskiego życia nocnego: detroitZDRoJ i Club Collab wspólnie prezentują występ najgłośniejszego artysty ostatnich miesięcy, autora niezwykle popularnych singli i najlepszego mixu AD 2009 – Omara S.

Szczery, bezpośredni w swoich sądach Alex „Omar” Smith jest jednym z nielicznych undegroundowych producentów, wpisującym się w nurt muzyki elektronicznej reprezentowany przez Theo Parrisha i Moodymanna. Jest też jednym z nielicznych świadomie odrzucających udział w branżowym wyścigu szczurów.Prowadzi wytwórnię FXHE, w której wydaje brudne, industrialne beaty, za ktore kochamy Carla Craiga , Model 500 czy Plastikmana doskonale połączone ze słodkim i harmonicznie bujającym brzmieniem Motown spod znaku Marvina Gaye, Steviego Wondera czy Jackson 5. Każde nowe wydawnictwo Omara - niskonakładowy, opisany markerem vinyl z białą naklejką od lat budzi pożądanie DJów dookoła globu i szybko osiąga status białego kruka. Szerszej publiczności dał się poznać w zeszłym roku dzięki miksowi własnych tracków dla Fabric. Płyta ta przez wiele mediów (min. RA) określona została najlepszym mixem AD 2009.

Nie jest producentem goniącym za coraz lepszą sprzedażą i większą ilością bookingów, podróżuje rzadko starannie dobierając miejsce występów na całym świecie, dlatego bardzo cieszymy się że kolejnym przystankiem będzie Warszawa.

Przystankiem w podróży do dżwięku jutra.

Warszawski występ artysty to okazja do kontaktu z ambitną muzyką klubową mocno związaną z historią gatunku, tworzoną ze świadomością dorobku pionierów.20.03.10 detroitZDRoJ x Club Collab : OMAR S (FXHE / Detroit) @ 1500 m2

OMAR S (FXHE /Detroit)

dr dip, piroman & bshosa - detroitZDRoJ
Club Collab

+ very special guests - Kosakot (Sorry, Ghettoblaster) & Mo (Recognition)

1500m2 do wynajęcia / Solec 18
start 21 entry 15/20

click 4 tickets

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz